Do wszystkich chłopców, których kochałam

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Introwertyczna Lara- Jean, mimo, że nie ma wielu przyjaciół, a większość weekendów spędza w domu, czuje się szczęśliwa. Gdy pewnego dnia jej młodsza siostra myszkowała po jej pokoju, znalazła listy, które dziewczyna pisała do chłopców, którzy się jej podobali, jednak nigdy nie robiła tego z zamiarem wysłania ich. Krótko po tym, Lara odkrywa, że listy znalazły się u adresatów. Na ich liście znajduje się były chłopak jej siostry, licealny przystojniak, przyjaciel z dzieciństwa, kolega ze zgromadzeń ONZ oraz chłopak z balu szkolnego. Drugi z powyższej listy, wpada na pomysł, który pomoże im obojgu. Będą udawać parę, wtedy od dziewczyny odczepia się pozostali chłopcy, którzy otrzymali list, a chłopak wzbudzi zazdrość w swojej byłej. Po jakimś czasie nie musieli dalej udawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry