Maria Wierzbicka

Mam na imię Marysia, urodziłam się 13 kwietnia 2006 roku w Warszawie. Od tego do czasu przeprowadzki mieszkałam w Raszynie. W wieku 4 lat, wraz z rodzicami z powodu zbliżających się narodzin mojego brata, przeprowadziłam się do swojej obecnej miejscowości- Łaz. Od początku mojej edukacji uczęszczam do szkoły podstawowej w Łazach, a aktualnie jestem uczennicą klasy 8b. W tym roku szkolnym moim głównym priorytetem, jest odpowiednie przygotowanie się do egzaminu ósmoklasisty, który odbędzie się w maju. Jestem bardzo energiczną i łatwo nawiązująca z innymi relację osobą. Nie mam wielu pasji, lecz w wolnym czasie lubię spotykać się ze swoimi przyjaciółmi, bądź ćwiczyć, a dużo czasu poświęcam też na regenerację i odpoczynek, ponieważ uważam, że każdemu jest to potrzebne. Na ten moment wciąż nie potrafię zadecydować o swojej przyszłość i wiedzieć czym chciałabym się zajmować. Mimo wszystko jednak staram się dążyć do poznania siebie i osiągać postawione sobie cele.