Zamiana z księżniczką

Stacy prowadzi cukiernię w Chicago razem ze swoim przyjacielem Kevinem, który ma córkę Olivię z nieudanego małżeństwa z byłą żoną Karen. Tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia okazało się, że Kevin zgłosił cukiernię do udziału w prestiżowym konkursie w Księstwie Belgrawii i udało im się dostać. W tym wypadku Kevin, Stacy i Olivia lecą do zaśnieżonego kraju. Nieoczekiwanie Stacy wpada na swoją sobowtórkę lady Margaret Delacourt. Księżna postanawia wykorzystać Stacy i zamienić się z nią na dwa dni, by zobaczyć świat oczami zwykłej dziewczyny. Tym bardziej że po świętach ma wyjść za mąż za księcia Edwarda. Stacy zgadza się, ponieważ chce zobaczyć, jak wygląda królewskie życie. Ich zamiana prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Dziewczyny nie tylko uczą się życia, ale również zakochują się... W ten oto sposób zmieniły one swoje dotychczasowe życia i wciąż podążały za swoimi pasjami.

Powrót do góry